VAŠE SLOVA, kterých si vážím

Jsem šťastná, že jsem na chvíli mohla být s vámi na cestě za vaším životním zážitkem.

Recenze z kurzů

foto Kompletní předporodní příprava s Hypnoporodem
foto Kompletní předporodní příprava s Hypnoporodem

"V rámci práce i volného času navštěvuji různé kurzy, které se často liší svou kvalitou. I přesto musím říci, že kurz předporodní přípravy s Hypnoporodem byl obsahově na velmi vysoké úrovni. Co ale bylo k nezaplacení a co mě nesmírně posunulo, byl přístup lektorky a nadšení pro celou věc! Můj přístup k porodu se po víkendu změnil. Více jsem se otevřela a hlavně dostala představu o tom, že i porod může být krásným zážitkem..., to vše ale opravdu jen díky Gabriele! Kurz s ní mohu jen doporučit - nejen, že se dozvíte relevantní informace (včetně odkazů na studie a jejich autory), ale načerpáte spoustu energie a nový - pozitivní - pohled na porod. Ještě jednou za sebe i partnera moc děkujeme a přejeme Gabriele spoustu spokojených klientů. :-)"         Olga

Jedna krásná od partnera jedné báječné ženy - červen 2021. 

"Mým hlavním záměrem, proč jsem jel na kurz, byla především podpora mé manželky, abych věděl, jak ji nejlépe mohl pomoci při porodu a protože chtěla, abych jel (jel jsem dobrovolně:-)). Čekáme naši první holčičku, a tak jsem opravdu nevěděl, do čeho jdu/jdeme. Moje prvotní myšlenky byly poněkud zmatené, protože jsem nevěděl, co od toho mám očekávat a upřímně délka kurzu na oba dva dny mě celkem vyděsila. O to více jsem byl překvapen, jak jsem si cely víkend užil! :-)

Úžasná atmosféra, skvělá interakce, boží lektorka Gábi Švadlenková a celkově všechna témata, která byla poutavě podána. Odcházel jsem se 100% větší jistotou, jak bude porod probíhat, jaká je moje role u porodu, ale hlavně, jak můžu (budu moci) své ženě pomoci u porodu, a jak ji co nejvíce podpořit! :-) Nelituji ani jedné minuty a ani jedné koruny, kamarádům kurz doporučuji, aby také jako z pohledu chlapa věděli, do čeho jdou. Navíc, teď i s manželkou uvažujeme, ze si přizveme dulu k porodu. Byl to naprosto úžasný dvoudenní kurz Kompletní předporodní příprava hypnoporodu."

Josef Adámek

"Ahoj Gábi, ještě ti dlužím recenzi na kurz. Dneska to vyplulo na povrch. Už je to skoro rok, co jsem u tebe byla na kurzu Hypnoporodu JZ. Asi to byl poslední, co se ten rok v Brodě konal. Přišla jsem si hlavně pro energii ženského kruhu a odnesla si mnohem víc. I když jsem pak skoro měsíc přemýšlela o svém prvním, do té doby, "vlastně fajn" porodu. Zapadly do sebe věci, které jsem neuměla uchopit. A přišlo několik AHA momentů. Některé nebyly příjemné, ale bylo důležité si je přiznat a nechat odejít.

Tvůj kurz mě nasměroval do jiné porodnice k vlastní PA a hlavně ke klidu a důvěře v sebe sama a miminko. A i když porod proběhl jinak než jsem si ho v afirmacích představovala, tak vím, že to tak bylo správné. A že to tak chtělo i moje miminko, které mě samo vedlo. Moc děkuju za "nakopnutí" a podporu v těhotenství. A doporučuji takový kurz všem ženám, protože si z něj odnesou to, co právě potřebují. Ať už je to v dané době cokoli. A jediné, čeho lituju je, že jsem víc nepřemlouvala svého manžela."                                                                                         Pavla

Recenze z doprovodů

Jeden z mých prvních doprovodů... I já moc děkuji. 

"Tisíceré díky, jsi úžasná, Gábi! Dělej, co děláš, je to naprosto skvělá práce a ty jsi na správném místě. Jsi pro to stvořená. Rebozo bylo boží a tvá masáž celou dobu porodu v oblasti zad byla zachraňující. Jsme šťastní a ty jakoby si dodala barvy do našeho porodního obrázku. Není nad to vzít si pečující dulu a porodit ve své vlastní síle. Je to o nádherném zážitku, který máme do konce života a nikdy na tebe nezapomeneme."                                Děkujeme, D + O + E

Recenze z relaxačních večerů

"Gabi ahoj, chcela by som sa ti veľmi poďakovať za všetky krásne večery, ktoré som mohla s tebou a ostatnými super ženami  prežiť, relaxácie aj naše pokecy mi veľmi pomáhali celé tehotenstvo. :) Si skvelá osoba a som naozaj rada, že som mala príležitosť spoznať ťa. Za pozitívnu myseľ vďačím hlavne tvojim relaxáciam. Verím, že sa ešte niekedy stretneme, možno pri ďalšom tehotenstve. :D"                                                    Zuzana

"Na relaxační večery jsem se přihlásila v 16 tt. Bylo to tak skvělé, že jsem se přihlásila na další a další... Co opravdu relaxace přinesly do mého života a těhotenství?

  • Schopnost se díky dechu zklidnit v jakékoliv situaci.
  • Mnohem kvalitnější spánek, více pozitivní energie.
  • Schopnost napojit se na miminko (obzvlášť v době, kdy ještě byly pohyby cítit jen občas a potřebovala jsem přes den od miminka informaci, že je v pořádku).
  • Naučila jsem se více vnímat svoje tělo, svoje ženství, to mi přineslo bezproblémové těhotenství a klid, protože když posloucháme svoje tělo.
  • A v neposlední řadě mi to přineslo spoustu fajn večerů s ostatními ženami, společné sdílení, spousta informací, ženskou energii, která je neskutečná.

Gabčo, neexistuje nic co by vyjádřilo mojí vděčnost za vše co jsi pro mě během těhotenství dělala! Tím nemyslím jen večery, ale veškeré konzultace, kdykoliv s čímkoliv jsi byla ochotná mi pomoci, poradit, vyslechnout... Ne jednou jsi mi dodala sílu a sebevědomí a nesmírně si toho vážím! Jsi úžasná žena, máš v sobě tolik síly a citu a jsi tak oddaná svému poslání, že je to neskutečné! Mimochodem, je to snad náhoda? Moje první i poslední Relaxace byla OCHRANNÁ BUBLINA Čekal snad Mateo na příval ženské energie, pocit jistoty a bezpečí, že se rozhodl přijít na svět pár hodin po relaxaci? To ví jen on Každopádně doporučuji relaxace každé ženě! Opravdu stojí to za to užít si to nej období v našem životě a tím těhotenství rozhodně je i když není vždy procházkou růžovým sadem, to nepopírám. 

PS: Relaxace si oblíbil po kurzu JZ i manžel."         Boženka

Recenze ostatní služby

Po návštěvě zaměřené na péči o miminko:

"Zdravím Gábi, doufám, že se máte dobře. Děkuji za vaši návštěvu a podporu, s malou se máme skvěle. Měla jste pravdu, mateřský instinkt vydá za tisíc rad. Děkuji."          M.

Po jedné podpoře kojení:

"Gábi je prostě Žena s velkým "Ž" a již od těhotenství mi byla velikou oporou. Využila jsem jejich služeb, coby laktační poradkyně, když jsem si jako novopečená maminka nevěděla rady s kojením. Ihned přijela ke mně domů (ještě jako šestinedělce jako bonus dovezla buchtu!) a strávila s námi několik příjemných hodin, kdy mě navedla "jak na to" a co hlavně - opravdu mě úžasně podpořila psychicky a obnovila důvěru v moje přirozené instinkty a intuici! Díky ní a její podpoře v době, kdy jsem si vůbec ničím nebyla jistá jsme s malou Dorotkou naši (spíš moji) "krizi" zvládly."                    DĚKUJI, Tereza